Anunț public privind depunerea raportului privind impactul asupra mediului
2019-11-15 13:52:10

SC COMPANIA REGIONALĂ DE APĂ BACĂU SA anunță publicul interesat asupra depunerii raportului privind impactul asupra mediului, care integrează concluziile studiului de evaluare adecvată, pentru proiectul „Proiectul Regional de Dezvoltare a infrastructurii de Apă și Apă uzată în județul Bacău, în perioada 2014-2020".

Raportul privind impactul asupra mediului și studiul de evaluare adecvată pot fi consultate la sediul APM Bacău.

Publicul·interesat poate transmite în scris comentarii/opinii/observații privind documentele menționate la sediul autorității competente pentru protecția mediului Bacău până la data de 16.12.2019.

Fișiere atașate

DE ACORD