Anunt concurs pentru ocuparea postului de consilier, gradul III

In conformitate cu prevederile  HG.nr.286/2011  pentru aprobarea Regulamentului  privind stabilirea principiilor generale de ocupare a unui post vacant  corespunzator functiilor contractuale si a criterilor de promovare in grade  sau trepte profesionale imediat superioare a personalului contractual  din sectorul bugetar , platit  din fonduri publice ,publicat în Monitorul Oficial  partea a-III-a.

Primaria comunei Pîrjol , judetul Bacău  , organizează concurs /examen  in data de 19 decembrie  2017, ora 10,00 si interviu in data de  21 decembrie  2017 , ora 10,00  pentru ocuparea postului de consilier, gradul III, post de executie pe  durata nedeterminata.

Detalii de concurs veti gasi in fisierul atasat.

Primăria Pîrjol organizează în data de 04.09.2018, ora 10,00, la sediul Primăriei  examen de promovare în grad imediat superior

Primăria Pîrjol organizează în data de 04.09.2018, ora 10,00, la sediul Primăriei examen de promovare în grad imediat superior.

Posturile deținute, probele și condițiile de desfășurare le veți regăsi în fișierul atașat.

Concurs pentru ocuparea funcției publice de execuție Consilier Principal clasa I compartiment Urbanism și achiziții publice

Primăria comunei Pîrjol, județul Bacău, organizează concurs/examen în data de 31.08.2018 orele 10,00 și interviu în data de 03.09.2018, orele 10,00 pentru postul de Consilier Principal clasa I compartiment Urbanism și achiziții publice.

Anunț post electrician

Primaria comunei Pîrjol , judetul Bacău  , organizează concurs /examen  in data de 12 iulie  2017, ora 10,00 si interviu in data de 14 iulie  2017 , ora 10,00  pentru ocuparea unui post contractual de executie pe durata nedeterminata , de muncitor calificat -electrician de întreținere și reparații – 1 norma .